Oma eesmärkide täitmiseks toome Eesti kohalikku talukaupa ja väiketootjate toodangut Tallinna. Peamiseks müügikanaliks on e-pood. Kuid võtame tellimusi vastu ka telefoni ja e-kirja teel. 

Teeme hea meelega koostööd toitlustusasutustega (lasteaiad, koolid, restoranid, kohvikud, jne), kes soovivad oma klientidele pakkuda parimast kohalikust toorainest valmistatud toitu.

Talukauba kogumise kaubaringid toimuvad igal esmaspäeval ja neljapäeval. Esmaspäeviti sõidab Lavka tore porganditega auto läbi ligi 200 kilomeetrit kogudes talukaupa erinevatest taludest ja tootjatelt. Neljapäevased kaubaringid on veidi väiksemad.

Lisaks Lavka oma kaubaringile toovad paljud talunikud ja väiketootjad oma kauba ise Tallinnasse, müües seda lisaks Lavkale ka turgudel, ökopoodides ning osaliselt ka suuremates poodides. 

Pildi autor Aleksander Roslin. Pilt ilmus Õhtulehe artiklis

Aegajalt käime ka laatadel ja turgudel talukaupa müümas. Meie esimesed katsetused olid Telliskivi Kirbuturul, hiljem oleme käinud Uue Maailma Tänavafestivalidel, Kalamaja Päevadel, jm toredates kohtades.