Kasutustingimused

1. Üldtingimused

1.1 Tagurpidi Lavka e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.

1.2 Müüja andmed: Tagurpidi Lavka MTÜ, L.Koidula 3, Tallinn. Reg nr 80291520.

2. Hinnad

2.1 Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

3. Tooted

3.1 Enamus E-poes kuvatavaid Tooteid tuuakse kaubaringi toimumise päeval värskena talunikelt ja väiketootjatelt. Ülejäänud kuvatavatest toodetest on laos olemas.

3.2 Toodete saadavust ei tagata, kuna: 1) ilm mängib värske toidukauba saadavuse juures olulist rolli ning mõnikord ei ole võimalik tellitud tooteid korjata/valmistada; 2) võivad esineda tahtmatud tehnilised probleemid e-poe programmis.

3.3 Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et Tagurpidi Lavkal ei ole võimalik antud tellimust täita, siis kontakteerub e-poe töötaja Tellijaga ja pakub välja asendustoote, võimaliku uue kohaletoimetamise aja või tagastab Kliendile ostusumma.

3.4 E-poes kuvatavad fotod Toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

4. Ostu sooritamine

4.1. Tellija valib e-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa ostukorvi”.

4.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis klikkida nupul „Kassasse“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele. Sel lehel saab Tellija valida meelepärase kauba kohaletoimetamise viisi ning seejärel oma tellimuse kinnitada.

4.3. Kauba eest tasumine toimub kauba kättesaamisel sularahas.

4.4. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

4.5. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

5. Kohaletoimetamine

5.1 Tellijal on võimalik valida Toote kohaletoimetamise viisidest: kullerteenuse Tallinna piirkonnas või ise kaubale järele tulemise Tagurpidi Lavka lattu.

5.2 Valides kohaletoimetamise viisina Kulleri, jõuab Toode Tellija poolt valitud aadressile kaubaringi päeva õhtul vahemikus 16.00 – 21.00. Kuller võtab Tellijaga ühendust telefoni teel ning kooskõlastab kättetoimetamiseks sobiva aja.

5.3 Valides kaubale ise järele tulemise, arvestab Tellija ette antud aegadega, mil ladu kaupa väljastab. Juhul, kui Tellija ei saa etteantud aegadel kaubale järele tulla, annab ta sellest teada info@tagurpidilavka.ee või helistades +372 53314490. Müüja ei vastuta Toodete kättesaamisel tekkinud arusaamatuste eest, juhul kui Tellija ei ilmu kaubale järele etteantud aegadel ilma eelneva kokkuleppeta.

5.4 Tellija on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või  -õigsusest.

5.5 Juhul, kui  Toode ei jõua Tellijani heas seisukorras, on Tellija kohustatud sellest teavitama, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile: info@tagurpidilavka.ee või helistades +372 53314490.

6. Pretensioonide esitamise kord

6.1. Kui e-poest saadud kaup ei vasta Tellija ootustele, siis annab Tellija sellest teada 1 ööpäeva jooksul kauba kättesaamise hetkest.

6.2 Ootustele mittevastav kaup tuleb Müüjale tagastada. Tellijal on sel juhul võimalus valida kas asendustoode või raha tagasi saamine.

6.3 Müüja ei vastuta ootustele mittevastava kauba eest, juhul kui kauba riknemine on tingitud Tellija poolt kaubaliigi säilitamiseks vajalike tingimuste tagamise eiramisest.

7. Privaatsuspoliitika

7.1. Tellija annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

7.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Tellijale kauba pakkumiseks.

7.3 Müüja säilitab Tellija kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.  

8. Kasutamistingimused ja nende muutmine

8.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Tellija E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.

8.2. Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

8.3. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tehnilise vea tõttu oli e-poes kuvatud  Toote hind ekslik.