Tellimisjuhend

 1. Liigu menüüs valikule ’E-POOD’. Lingil klikates kuvatakse kogu talukauba tootenimekiri.
 2. Tellimiseks pead olema kasutajana sisse logitud. Kui oled juba loonud endale konto, siis logi oma andmetega sisse klikates üleval servas nuppu "Sisene / Loo konto". Samale nupule vajuta ka siis, kui Sa ei ole veel endale kontot loonud. Avaneb leht, kus palume täita Sinu isikuandmed ning salvestada. Kui oled sisse logitud, saad hakata tellima talukaupa.
 3. Kõigepealt vali, milliseks päevaks soovid kauba tellida ja kliki tellimislehe päises olevale nädalapäevale.
 4. Kiiremaks kauba leidmiseks vali nimekirja ülal asuvas toote kategooriate nimekirjas Sind huvitava toote liik. Valides toote kategooria, kuvatakse Sulle ainult selles kategoorias asuvate toodete nimekiri.
 5. Lisaks toote kategooriale saad oma otsingut piiritleda otsides konkreetse taluniku/tootja nime järgi tooteid, lisaks saad otsingut täpsustada valides mahemärgiga tooteid.
 6. Klikkides toote nimetusele, avaneb toote kohta täpsem info, sh kirjeldus, pilt, hinnainfo, jm.
 7. Ostmiseks kliki toote juures olevale nupukesele "Lisa ostukorvi". Sellega lisatakse toode Sinu ostukorvi. Ostukorvi näed lehe paremas üleval nurgas.
 8. Ostukorvi avamiseks klikka paremal üleval nurgas olevale ostukorvile.
 9. Kui oled toodete valimise lõpetanud, kliki ostukorvi juures olevale nupule "Kassasse". Sulle avaneb Sinu ostukorvi sisu.
 10. Ostukorvis olevate toodete koguseid saad muuta plussi ja miinusega. Korda toimingut iga tootega, mida soovid tellida.
 11. Järgmiseks vaata üle oma sisestatud aadress. See on eriti oluline, kui soovid kaupa koju tellida. 
 12. Aadresside kõrval näed kastikest kommentaari jaoks. Sinna saad vajadusel sisestada tellimusega kaasa olulise info. Näiteks kui soovid anda meile lisainfot kauba kättesaamise osas (nt. mis kellast mis kellani saab Sulle kaupa koju tuua vmt) või arve saatmise osas, vms.
 13. Vali kauba kättesaamise meetod - kas soovid kaubale ise järele tulla Lavka lattu või soovid tellida kauba kulleriga oma valitud aadressil.
 14. Järgmiseks palume lugeda meie talukauba poe kasutustingimusi. Kui olete kasutustingimustega nõustunud, lisage linnuke vastavasse kohta.
 15. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist vali ka veel maksmise viis. Seejärel kinnita tellimus.
 16. Nüüd laekub Sinu e-mailile Tellimuse kinnitus aadressilt info@tagurpidilavka.ee. Kui soovid midagi küsida või edastada lisainformatsiooni, võid vastata samale Tellimuse kinnituse kirjale (aadressile info@tagurpidilavka.ee).

Kojuvedu

Sul on võimalus tellitud kaup ka otse koju kätte saada. Kojuvedu maksab 3.20 € ühe sihtpunkti kohta. Kui tellite mitmekesi ühele aadressile, jagame kojuveo summa teie vahel ära. Kui ühele aadressile tellitakse 5 või enam pakki, jääb ühe paki kojuveo hinnaks 0,64 €.

Kuidas käituda, kui soovite tellida sõprade või naabritega kauba ühele aadressile?

 • Leppige omavahel kokku, millisele aadressile tellitud kaup tuuakse. Kaupa saab tellida Tallinna piires + Viimsi, Rannamõisa, Laagri, Saue, Saku, Keila, Klooga.
 • Vormistage oma tellimused ning valige tellimuse aadressiks ühiselt valitud sihtpunkt.
 • Kommentaaride lahtrisse lisage märkus, et soovite kojuveo summat jagada.
 • Esialgu lisandub igale tellimusele kojutoomise tasu 3.20 €, kuid kauba kättesaamise ajaks grupeerime ühele aadressile tehtud kojuveod ja parandame kojuveo summa vastavalt.

Maksmine

Kauba eest tasumine toimub kauba kättesaamisel sularahas. Kuna tavaliselt ei kaalu ükski kapsapea/peet/kaalikas/jne täpselt 1kg/2kg/jne, siis tuleb tellitud kauba koguseid ka täpsustada. Me korrigeerime koguseid alles kauba kätteandmisel (vastavalt saadud kaubale). Seetõttu võib juhtuda, et tellimuse kogusumma muutub veidi.

Kauba kättesaamisel on kaalude korrigeerimise tõttu mõnikord raske tasuda täpset kauba maksumust. Sel juhul on võimalik, et tellijale jääb meie süsteemis kas ettemaks või võlg (olenevalt korrigeerimise tulemusest). See salvestatakse ning see kandub edasi järgmise tellimuse arvestusse.

Võimalik on ka tasuda ette järgmise tellimuse eest. Enammakstud summa kajastub Sinu saldol ja seda on võimalik vaadata tellimissüsteemis, kui logid oma kasutajana sisse. Lehel "Minu konto" on kohe esimesel real märge kliendi konto seisu kohta.

Küsimused, tagasiside

Kvaliteediprobleemide korral teata kindlasti üldtelefonil 53494120 või kirjuta aadressil info@tagurpidilavka.ee.